Zamów teraz pakiet biurowy mini Office™ - edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny w jednym


 Zamów teraz pakiet biurowy miniOffice™
 Pakiet biurowy miniOffice™ zawiera dwa programy - edytor tekstu i arkusz kalkulacyjnyPakiet biurowy miniOffice™ zawierający edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny.1 stanowisko 50 zł Zamów
2 stanowiska 90 zł Zamów
3 stanowiska 130 zł Zamów
4 stanowiska 170 zł Zamów
5 stanowisk 200 zł Zamów

Wszystkie ceny zawierają 23% podatku VAT


  • Licencja jest bezterminowa.
  • Licencja nie jest przypisana do konkretnego komputera - po odinstalowaniu z jednego komputera można go zainstalować na innym komputerze.
  • Aktualizacje w ramach tej samej głównej wersji są bezpłatne. Za oznaczenie głównej wersji programu uznaje się liczbę przed pierwszą kropką w numerze wersji (aktualnie 1.x).
  • Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz pocztą elektroniczną klucz licencyjny odblokowujący program. W liście znajdziesz również wskazówki dotyczące instalacji klucza. Faktura VAT jest wysyłana pocztą tradycyjną (dotyczy firm).
  • Po wykupieniu licencji masz prawo do darmowej, telefonicznej lub listownej pomocy technicznej

 Zanim zamówisz  »       sprawdź wersję demo   


UBiK UBIK Business Consulting Przetargi instytucji publicznych w obszarze ICT na przykładzie oprogramowania biurowego i systemowego w okresie od 12 czerwca do 30 września 2007 r. - Raport analityczny.
"[...] Obszar aplikacji biurowych pozostaje całkowicie zdominowany przez produkty firmy Microsoft [...] W badanym okresie jedynie w jednym przypadku zamawiający - Zespół Opieki Zdrowotnej w Kołobrzegu - oprócz 44 licencji MS Office 2003 zdecydował się nabyć rozwiązanie alternatywne. Był to program MiniOffice, autorstwa polskiej firmy Ferro Software, pozwalający na odczytywanie i zapisywanie plików w formacie DOC i XLS oraz posiadający podstawową funkcjonalność pakietu biurowego. Przypadek ZOZu w Kołobrzegu stanowi pozytywny przykład działania podmiotu podległego PZP i wydającego publiczne pieniądze, który wyraził chęć nabycia oprogramowania w pełni odpowiadającego wymaganiom zamawiającego, a przy tym znacznie tańszego [...] "

ksKomputer Świat 9/2007 Dobrana para (krótki test: miniOffice)
"[...] Znakomita propozycja dla niewielkich biur i osób prywatnych, które nie potrzebują rozbudowanych i skomplikowanych funkcji, a jedynie tworzą proste dokumenty tekstowe lub przeprowadzają obliczenia. Plusem pakietu miniOffice jest także duża szybkość działania i minimalne zapotrzebowanie na miejsce na dysku twardym - pakiet może działać na starych komputerach (choć aplikacje prawidłowo działają także z Windows Vista) [...] "

enterENTER 2/2006 Nie tylko MS Office...
"[...] Dla wielu czytelników istnienie mało znanej Edyty (edytor z pakietu miniOffice) może w ogóle być zaskoczeniem. Jest to bodaj jedyny polski program konkurujący z megaprodukcjami, choćby przez sam fakt, że spełnia kryterium sprawdzania polskiej pisowni [...] "

chipMagazyn CHIP 10/2005 Testy nowych produktów - Pakiety biurowe
"[...] Firma Ferro Software postanowiła jednak stworzyć mały, funkcjonalny i tani pakiet biurowy o niewielkich wymaganiach sprzętowych. W ten sposób powstał miniOffice [...] Moim zdaniem dla większości osób funkcje oferowane przez miniOffice'a są w zupełności wystarczające. Nie będą one miały poczucia, że zapłaciły za program, którego wykorzystują w niewielkim stopniu [...]"

miniOffice działa m.in. w takich firmach i instytucjach jak:

Wydawnictwo Prasa Beskidzka Nowy Łowiczanin PAŁUKI - WYDAWNICTWO WULKAN Telewizja Kablowa TVM S.A.
Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Miliczu Zespół Opieki Zdrowotnej w Kołobrzegu Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej
MUZEUM NARODOWE W KRAKOWIE Urząd Miasta Marki PKS Chojnice Urząd Gminy Bolesław


Opinie użytkowników:

"[...] natknąłem się w Sieci całkiem przypadkowo na państwa produkt miniOffice. Pobrałem go i zainstalowałem. I mile zostałem zaskoczony. Jest to naprawdę świetny pakiet. Działa szybko, jego obsługa jest prosta, a przy tym co mnie najbardziej urzekło to to, że zajmuje bardzo mało miejsca. Dawno już temu, kiedy królował DOS, korzystałem z edytora TAG, firmy Infosystem z Gdańska. Firma ta reklamowała swój produkt (TAG) jako "program na miarę twoich potrzeb" i taki rzeczywiście był. To samo mogę powiedzieć o MiniOffice. Jest to program, który zaspakaja moje potrzeby, jako zwykłego, domowego użytkownika. Ma to co jest niezbędne w takich programach jak edytor czy arkusz kalkulacyjny. Napiszę to jeszcze raz. BARDZO MI PRZYPADŁ DO GUSTU."
Ryszard Gajda


"Obsługujemy wiele małych i średnich firm, które ze względu na funkcjonalność programu miniOffice - jego niską, atrakcyjną cenę są zainteresowane zakupem Państwa programu."
Firma LEGANET
Kup teraz pakiet biurowy mini Office™ - najtańszy edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny
Słowa kluczowe: kup sklep cena zamów pakiet biurowy typu Microsoft Office OpenOffice edytor tekstu typu Word arkusz kalkulacyjny Excel polski Polska PL
Copyright © 2000 - 2013 FERRO Software. Wszelkie prawa zastrzeżone.